Graphics Card 85mm CF9010H12S Graphics Fan Compatible with RX 6600XT 6600 6700 XT 6800 Challenger Pro OC Graphics Video Cards Cooling(Red)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
  • Model:CF9010H12S
  • Current: 0.35AMP
  • Fan Dimension (L x W x H): approx. 85*85*12mm
  • Mounting holes distance: approx. 40*40*40mm (Center to Center)